mersanaLogo ×
ورود/ثبت نام دسته بندی ها رویدادها جستجو درباره ما دعوت از دوستان قوانین و مقررات
لینک پیش نمایش مدت زمان ویدیو تعداد بازدید زمان انتشار
00:40 62 1397/05/30 18:03

بازی برای کودکان زیر سه سال رایگان

بازی های متنوعی برای کودکان از بدو تولد تا سنین بالاتر و با روش های مختلفی همچون مونته سوری وجود دارد . در این ویدیو میخواهیم به شما یک بازی جدید معرفی کنیم

سنسوری بورد یا تخته ی حس لامسه که یک بازی مناسب برای کودکان شش ماه به بالاست

سنسوری بورد

نوزادان در این سن با شوق و هیجان زیاد به سمت چیزهایی می روند که کنجکاوی اش را تحریک می کنند و سعی می کنند با هر سختی و مشقتی که شده آن ها را بدست بیاورند؛تا بتوانند علت و معلول ها را کشف و رابطه ها را پیدا کنند. این دانشمندان کوچولو آمادگی این را دارد تا از تمام حس های خود برای تجربه های تازه تری استفاده کنند و دوست دارند همه چیز را بچشند، لمس کنند، ببینند گوش بدهند و ببوید. بنابر این شما می توانید براحتی با کمترین هزینه، به بهترین شکل به تقویت خلاقیت و حواس نوزادان و نوپایان خود بپردازید.

سنسوری بورد

فقط کافی است با کمی حوصله، لوازم مختلفی از جمله انواع بافت ها، ابزارهای صدا دارمثل زنجیر آویزان، کلید و قفل آیئنه ، منبع نورو غیره که در انبار خانه یا هر کجای دیگر براحتی پیدا می شود را انتخاب و دسته بندی کنید، سپس آنها را محکم به تخته ای بچسبانید و ازایمنی آن مطمئن باشی . تخته جادویی باید در دسترس کودک قرار گیرد، تا بتواند آنرا فتح، تصرف، کشف کند. لمس این دنیای جادویی کوچک به هوشیاری حواس او کمک بسیاری می کند. .

هانیه
هانیه یک علاقه مند به حوزه روانشناسی و پزشکی است.عاشق مطالب به روز و کسی که تا حد خوبی با تکنولوژی آشناست