mersanaLogo ×
ورود/ثبت نام دسته بندی ها رویدادها جستجو درباره ما دعوت از دوستان قوانین و مقررات
لطفا برای دیدن این ویدیو آن را خریداری فرمایید
برای خرید این ویدیو در کمتر از یک دقیقه ثبت نام کنید یا وارد شوید
گریه های کودکان و وابستگی ایمن
لینک پیش نمایش مدت زمان ویدیو تعداد بازدید زمان انتشار
17:19 50 1397/05/30 17:58

گریه های کودکان و وابستگی ایمن 8,000 تومان

راز گریه های بی دلیل کودکان چیست؟ چرا کودکان در هنگام بازی و یا حتی موارد عادی گریه میکنند؟

گریه کودک در سنین پایین ( کودک زیر سه سال ) غالبا به دنبال یک نیاز طبیعی ایجاد می شود و نباید برای والدین نگران کننده باشد . اما بعد از این سن ممکن است دلایل روانشناختی موثر باشد .

اصولا بچه ها برای دلایل مختلف گریه می کنند. اما گاهی پیش می آید والدین آنها نمی توانند دلیل گریه آنها را تشخیص دهند و بچه ها هم که زبان ندارند تا دردشان را بگویند گاهی اوقات هم دلایل درستی را بیان نمیکنند.

بسیاری از خانواده ها بر این باورند که باید در برابر گریه های کودکشان بی توجه ای نشان دهند ، چرا که با این کار کودک آرام تر خواهد شد. اما تحقیقات محققان نتیجه ای کاملا عکس را نشان می دهد. بی تابی در کودکان متفاوت است

در این ویدیو به شرح علل غیر جسمانی گریه در کودکان و نحوه ی صحیح برخورد با کودکانی که بی دلیل ( از نظر والدین ) گریه میکنند میپردازیم

لطفا برای دیدن این ویدیو آن را خریداری فرمایید
برای خرید این ویدیو در کمتر از یک دقیقه ثبت نام کنید یا وارد شوید
برای ادامه روند خرید برروی یکی از آیکون های زرد بزنید
رضا ببری
رضا ببری
رضا ببری که مدیر مسئول کلینیک مددکاری اجتماعی مهرآذر است . او فوق لیسانس مددکاری اجتماعی از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی است.و علاوه بر مدیریت کلینیک به صورت حضوری در ارتباط با مهارت زندگی ، خانواده، ازدواج ، کودک و نوجوان و موفقیت مشاوره ارائه میکند. او فردی متعهد، مهربان و وقت شناس است.